Ministras Pirmininkas:  „Tai antivalstybinė partija: skurdino žmones, niekada neįgyvendino nė vieno strateginio projekto, reikalingo Lietuvai“

Metų pabaigoje, duodamas interviu tv3.lt (skaityti ČIA),  premjeras Saulius Skvernelis neabejojo, kad artėjančiuose Seimo rinkimuose triumfuos būtent Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Kalbėdamas apie savo planus politikoje kitąmet, S. Skvernelis teigė, kad daug kas priklausys nuo sveikatos, mat šiuo metu premjeras kovoja su vėžiu.

Paklaustas, ar mano, kad po kitų Seimo rinkimų valdančiąją koaliciją galėtų formuoti TS-LKD ar kita politinė jėga, S. Skvernelis teigė, kad konservatoriai rinkimų nelaimės, jei rinkėjai mąstys kritiškai. „Tai yra antivalstybinė partija, kuri skurdino žmones, niekada neįgyvendino, nepadarė nė vieno strateginio projekto, Lietuvai reikalingo“, – tikino ministras pirmininkas.

Paprašytas patikslinti, kodėl TS-LKD pavadino antivalstybine partija, S. Skvernelis tvirtino, kad ši politinė jėga veikia prieš Lietuvą. „Jūs pasakykite, kada ji veikė už valstybę? Ji daro visus žingsnius, kurie galiausiai nukreipti prieš mūsų valstybę arba visuomenę. Žmonės buvo skurdinami, buvo įvairūs sprendimai, kurie finansinę naštą užkrovė ne vienam dešimtmečiui į priekį, padaryti nesuprantami sprendimai“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jie buvo ne vieną kartą valdžioje. Aš manau, jeigu žmonės kritiškai mąstantys, jie pasirinks kitas politines jėgas. Taip, gali būti teoriškai, šita politinė jėga gali surinkti daugiausiai balsų. Bet kas su ją sudarys koaliciją? Aš nežinau, ar atsiras kokia nors partija, kuri norės su tokiu partneriu turėti koaliciją“, – sakė premjeras.

Vertindamas LVŽS perspektyvas artėjančiuose rinkimuose, S. Skvernelis abejoja, kad partijai pavyks pakartoti 2016-ųjų rinkimų sėkmę. „To neįmanoma pakartoti. Bet [pavyktų] susitelkus ir turint gerą rinkiminę programą, galiausiai perteikiant tuos darbus, permušant informacinę blokadą apie darbus, kada žmonės patys jaučia, mato, kaip keičiasi jų gyvenimas, jeigu žmonės pagalvos apie tai ir pagalvos, kaip buvo anksčiau“, – svarstė premjeras.

  Bendrovės „Spinter tyrimai“  lapkričio 19–29 dienomis atliktos rinkėjų apklausos duomenimis už konservatorius  balsuotų 19,1 proc. respondentų, o už valstiečius – 7,5 proc.

2 KOMENTARAI

  1. S. Skverelis idealistas – utopistas kaip ir R. Karbauskis! Jiedu abu negali net įsivaizduoti kas iš tikrųjų valdo Lietuvą, posovietines erdves USA ir ES. Tai jėgai pasipriešinti reikia didelio Tautos susitelkimo, gudrumo, negailestingumo kaip kovojant su priešais ar ligomis! Šiandieninėje mūsų valstybėje veikia tiek destruktyvių, antivalstybinių elementų, tiek užslaptintų, tiek atvirai įžūlių, kad be visuotinio autoriteto autoritarinio valdymo, vargu bau, ar bus įmanoma kažką pakeist esmingai!

Komentarai nepriimami.

Reklama

Susiję straipsniai

Karas Ukrainoje. Aštuoni šimtai aštuoniasdešimt pirmoji (liepos 23) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė Rusų telegramuose siaučia audra! Agresoriaus parlamento gynybos komitetas siūlo uždrausti telefonų ir kitų išmanių įrenginių...

“Vaikų darželis”: Borrellas perkelia aukščiausiojo lygio susitikimą iš Budapešto į Briuselį, norėdamas įskaudinti Orbaną

ES vyriausiasis įgaliotinis užsienio reikalams Josepas Borrellas nusprendė perkelti į Briuselį neoficialų ministrų susitikimą, kurį ES Tarybai pirmininkaujanti...

Algimantas Šindeikis. D.Trump yra nuteistas nusikaltėlis – skelbia vakar dienos LRT laidos “Dienos tema” vedėja Rasa Tapinienė?

Nauja rubrika: Apie žurnalistikos ABC. D.Trump yra nuteistas nusikaltėlis - skelbia vakar dienos LRT laidos “Dienos tema” vedėja Rasa...

Rengimo šeimai asociacija ragina: neleiskime vaikams „paskęsti“ internete

Pradedamas vykdyti prevencinis projektas, skirtas mažinti priklausomybės nuo ekranų riziką ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje, taip pat pat ugdyti...