
„Šalin rankas nuo laisvo žodžio“
Su tokiu šūkiu ir su tokiais ženkliukais pasipuošusių mitingai seniai jau tapo chuliganiški.
Už kokį laisvą žodį jie kovoja?
Plakatuose daugybė nepadorių išsireiškimų ir nepadorių piešinių.
Nepadoriais išsireiškimais tyčiojasi net iš mūsų visų išrinkto prezidento.
Šitaip mitinguose tiesiog siautėja kriminaliniai nusikaltėliai. Kokia normali valstybė tai pakęstų? Kodėl nieko nedaro mūsų policija? Juk policija privalo bausti net už gatvėje viešai nuaidėjusį įžeidimą ir keiksmą.
O dabar man jau dažnai gėda ateiti į Katedros aikštę arba į Seimo prieigas, kai ten susiburia tie laukiniai mitinguotojai.
Negaliu suprasti kokią „kultūrą“ demonstruoja LRT beveik kiekvienose žiniose skelbdama, kad šimtų ir tūkstančių minios gina laisvą žodį.
Sakykit, kokį laisvą žodį gina blevyzgos?
Liaukitės, juk pergyvename, kad kartais paaugliai mokyklose tyčiojasi iš savo bendramokslio. O jūs šitaip skatinate visą Lietuvą patyčioms, keiksmų ir nepadorumų patyčioms.
Dieve mano, kaip nusigyvenome – tai daro centrinė mūsų žiniasklaida LRT. Ir dar drįsta šaukti, kad neleis joje jokių permainų!
Atleiskite, bet aš senas vyskupas, daug kovojęs už tiesą ir laisvę, ir už tai nukentėjęs, to negaliu suprasti.
To negali būti laisvoje demokratinėje Lietuvoje, su skausmu tai sakau.
![]()






Žodis Monikai. Straipsnis Ėlėrtė:
LRT vadovė: valdančiųjų LRT įstatymo projektas – dūmų uždanga direktoriaus atleidimui
Labai teisingai!