Andrius Švarplys. Australija tampa laisvės bastionu prieš globalistų informacinę vadžią

Share

Facebookas atjungė Australiją.
Australija – tai 6-ta pasaulyje pagal teritoriją valstybė, 13-ta pasaulio ekonomika, 26 milijonai gyventojų, Vakarų pasaulio, o tai vis dar reiškia – konstitucijos, demokratijos, žmogaus teisių, laisvės – saugumo bastionas Ramiajame vandenyne.

Tai vat, Facebookas atjungė visas nuorodas (linkus, profilius) savo tinkle į Australijos žiniasklaidą ir vyriausybės puslapius.
Ir žinot, kas be to yra svarbu? Kad su šiuo veiksmu apsinuogina „progresyvaus“ pasaulio veidas:
JAV Demokratų partija – rasizmas/diskriminacija – LGBT – pasaulio seksualizacija – 70-100 lyčių – Konstitucinių teisių ir laisvių neigimas – saugumo ir tvarkos neigimas – žodžio laisvės neigimas – riaušių palaikymas – rinkimų sąžiningumo standartų neigimas ir pažeidimų dengimas – migracijos privilegijavimas prieš vietinius gyventojus – „atvira visuomenė“ – globalizmo privilegijavimas prieš vietinę demokratiją – galiausiai, cancel culture ir politinė cenzūra.

Facebookas įkūnijo visą šitą politinę programą. Buvo jos lyderis ir avangardas. Dabar vis labiau aiškėja, kas slypi už šio „progresyvaus“ pasaulio.

Kai konservatoriai pirmieji pradėjo sakyti, kad konstituciniai principai ir demokratija (vadinasi, visų mūsų laisvė) yra pavojuje dėl BigTech veiksmų, tai „miegantys“ žmonės sakė: „ai, čia kažkokios politinės kovos. Nesivelsiu, tegu sau jie kapojasi“.

Kai BigTech atjungė JAV Prezidentą ir pamažu trina visą konservatizmo pasaulėžiūrą, šitie žmonės toliau galvojo – „ai, čia nieko tokio. Pasėdėsiu, pažiūrėsiu, palauksiu“. Radikalūs leftistai netgi sakė: „taip jiems ir reikia; BigTech turi cenzūruoti dar labiau“.

Dabar kai Facebookas atjungia Australiją, susirūpinimas demokratija ir laisve pagilėjo ir praplatėjo. Aiškėja, kad konservatoriai buvo teisūs dėl BigTech.




„Progresyvus“ pasaulis vis labiau save diskredituoja, slenka link globalios galios monopolijos ir cenzūros. Iš pradžių Lenkija, dabar Australija tampa laisvės bastionu prieš nekontroliuojamą globalistų informacinę vadžią.
———————————-
Tačiau yra ir kita šio reikalo pusė. Covido pandemija, Kapitolijaus įvykiai, hate speech, fake news, dezinformacija, užsienio įtaka/kišimasis į vidinius šalies rinkimus – yra tas pretekstas, kuriuo remiantis valstybių vyriausybės gali siekti cenzūruoti laisvą internetą. Galime atsidurti tarp dviejų ugnių: cenzūruojančių globalių interneto kompanijų (BigTech) ir cenzūruojančių vyriausybių.

Komentarai :

  1. Čia Australijos valdžia, priėmė įstatymą, pagal kurį Facebbook’as turėtų mokėti pinigus naujienų leidėjams už naujienų sklaidą. Kitaip tariant pasidalina koks vartotojas australiško portalo straipsniu ir Facebook’as moka to portalo savininkams pinigus. Tai ir išjungė FB visas naujienas iš Australijos, kitaip tariant – nemokėsim.





Comments are closed.

Share