Portalas neapsižiūrėjo ir lietuvių kalba paleido tokią informaciją, kuri gal ir neturėjo pasirodyti. Kad ir maža čiurkšlelė visos informacijos, tačiau vis tiek sudrumstė nusistovėjusį įprastą žinių srautą.
Kita vertus, štai, žiūrėk, neprabėgs nė šimtas metų, ir bus rašoma, kaip legendiniai XXI amžiaus filantropai, sekdami kinų Komunistų partijos pavyzdžiu, prisidėjo prie „dar neregėtos pasaulyje viru…o aferos” ir lobo iš su ja susijusių pertvarkų, nekaltą paprastą vir..ą pavertę baubu, sukūrę apie jį neįtikėtinų mitų, manipuliuodami statistikomis bei žmonių fobijomis ir priversdami net valstybių vadovus įtikėti jo nauda bei gėriu.
Bus rašoma su pasibaisėjimu, kaip vienas šių filantropų, turėdamas savo rankose ir kišenėje didžiąją dalį Vakarų žiniasklaidos, per ją skleidė nesibaigiančią šmeižto kampaniją kritikų atžvilgiu ir tildė juos, priversdamas redakcijų vadovybes neleisti publikuoti realybę bandančių analizuoti straipsnių, o jų „pavojingais” autoriais, kad ir kokie aukšti reitingai būtų, atsikratyti. Kitas filantropas, suėmęs socialinius tinklus, rūpinosi propagandos persunktu faktčekinimu, kad kiekvienas „naujosios tvarkos” kritikas būtų maišomas su purvais arba blokuojamos jo tūkstančius sekėjų turinčios paskyros.
Trečias filantropas, prikišęs pinigų į farmacijos pramonę, „tepė” jam nė nejuntamais centais mažų valstybių-prostitučių vadovybes, kad šios įvestų epidemiologinį diktatūrinį režimą ir vykdytų jam nieko nekainuojančias medicininių bandymų programas, eksperimentuodamos su savo piliečiais prieš jų pačių valią. Kitas didis filantropas skatino valstybių vyriausybes priimti beprotiškus sumanymus dėl karantinų, kurie visiškai išbalansuotų ir sugriautų normalią darbo rinką ir darbas, net švietimo sistema, didžiąja dalimi – visam laikui, persikeltų į online ir šitokiu būdu padidintų pelną trilijonais iš skaitmeninių technologijų bei IT programų, į kurias tasai investavo.
Savo ruožtu dar vienas filantropas, garsėjantis kaip vienas didžiausių pasaulio gnydų ir skriagų, trynė rankas, kai per dirbtinai išprovokuotus karantinus prekyba beveik visame pasaulyje persikėlė online (irgi stabiliai visam laikui) ir jam taip pat nešė pelną, skaičiuojamą trilijonais.
Na, o finansinių krizių Mefistofelis, pats šauniausias visų laikų filantropas, prieš pakratydamas kojas, prisimanipuliavo tiek, kad niekuo nepadengti pinigai tapo beverčiai ir įsivyravo nauja – skaitmeninė – valiuta, kuri žmones galutinai pavertė vergais, nes kitas kolega, irgi velnių prišveitęs filantropas, pasirūpino, kad Vakarų pasaulyje tradicinius įstatymus bei demokratijos principais grįstą teisingumo sistemą pakeistų dirbtinio intelekto ir „duomenų mokslininkų” algoritmų kontroliuojama socialinio kredito sistema.
Tačiau net ir profesionaliausi magai gali prisižaisti su nemirtingumo eliksyrais, o jų pačių sukurti golemai atsisukti prieš juos pačius. Dirbtinis intelektas tapo nevaldomas, ėmė siautėti ir ryti net visagaliais ir nemirtingais save laikiusius epidemijų, skaitmenos ir farmacijos burtininkus bei jų palikuonis, tik bandyti sugrąžinti senąjį gerąjį pasaulį jau buvo per vėlu. Ir tada visi gyveno ilgai, bet nelaimingai.