
2016 m. žurnale „JAMA Psychiatry“ buvo paskelbtas vieno milijono Danijos moterų tyrimo rezultatai. Jie parodė, kad šešis mėnesius vartojusioms hormoninius kontraceptikus moterims depresija buvo nustatyta 50 proc. dažniau nei jų nevartojusioms.
Taip pat pirmajai moterų grupei 40 proc. dažniau buvo skiriami antidepresantai. Toks šalutinis kontraceptikų poveikis ypač paliečia 15–19 metų merginas.
(…)
Vis dėlto paminėti depresijos skaičiai, neigiamas poveikis kūno sveikatai, nuolat padidėjęs streso lygis, sumažėjęs aistringumas, nublankęs proto aštrumas ir prigesusios emocijos yra rimti dalykai. Žmogaus kūne yra 30 trilijonų ląstelių, ir kiekvienos iš jų veiklai daro įtaką organizmo hormonų aplinka. Beje, liberalių pažiūrų neuromokslininkė S. E. Hill hormoninę kontracepciją lygina su branduoline bomba, numesta siekiant užgesinti vieną žvakę – tai yra vaisingumą. Jis bus užgesintas (nors ne visu 100 procentų), tačiau ar racionali tokia šio sustabdymo kaina?
Tad jei mergaitėms ruošiamasi nemokamai dalyti kontraceptines piliules, tada į vieną dėžutę reikia įdėti ir antidepresantų pakelį. Jie bent šiek tiek išlygins emocijas, o gal jas darys net patrauklesnes. O gal būtų galima įsivaizduoti tokį fantastišką pasaulį, kuriame vyrai moters vaisingomis dienomis gali įrodyti savo vyriškumą?
Visą straipsnį skaitykite Bernardinai.lt
Bet atsisakius harmoninių preparatų padaugės negeisto nėštumo ir abortų atvejų – ir vėl atominė bonba. Belieka tada gimdyti visus iš eilės, gal 6 , gal 8, gal ir daugiau – kaip Dievas palaimins moterystę